Манчестър Сити остана без нападатели до края на годината
Поне за две седмици Манчестър Сити ще трябва да се справи в своите мачове без нападатели. Освен това, в лазарета на шампионите попадна капитана Венсан Компани. Както е известно, през миналата седмица заради травма на коляното извън строя се оказа Серхио Агуеро. Преди съботната среща с Лестър "гражданите" загубиха още двама нападатели - Един Джеко и Стеван Йоветич.
"Поне за две седмици останахме без Джеко, Агуеро и Йоветич. Това е тежка ситуация. Трябва да помислим как да решим проблема", заяви Пелегрини.
Двубоят с Лестър не успя да доиграе Венсан Компани. за белгиеца тази среща бе първа след завръщането му в строя, но травмата на задната повърхност на бедрото отново се обади.
"Венсан има проблеми със задната повърхност на бедрото и поради тази причина не игра в сряда. Преди мача с Лестър ми каза, че е готов да играе, но както виждате, той не успя да доиграе мача", добави чилиецът.
- Фло: Холанд и Мбапе мислят за класирането, а не за личния дуел
- Реал Мадрид привлича Бернардо Силва като свободен агент
- Родри: Кабо Верде изобщо не мислеше да преминава центъра
- Клубовете от Висшата лига се опасяват от нова трансферна инфлация заради Андерсън
- О'Райли към Англия: Срещу Хърватия трябва да покажем от какво сме направени
- Манчестър Сити обвърза Гвардиол до 2031 година
- Гвардиол отхвърли Реал Мадрид и остава в Манчестър Сити
- Манчестър Сити не планира трансфер на Енцо Фернандес
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]