Лалана е с две счупени ребра
Рядката поява на полузащитника на Ливърпул Адам Лалана през последните седмици е заради счупени две ребра на играча, съобщава британската преса. Много фенове на "червените" недоумяваха, защо Брендън Роджърс остави Адам на пейката в мача с Базел от Шампионска лига.
За това обаче има логично обяснение. По времена срещата с Лестър от Висшата лига Лалана е счупил две ребра. С помощта на обезболяващи играчът успя да остане на терена и дори взе участие в мача със Съндърланд през следващата седмица.
Относно участието на Лалана в двубоя с Манчестър Юнайтед, треньорският щаб на "червените" се надява футболистът да бъде готов. За дербито трябва да се възстанови и Марио Балотели.
- Ван Дайк отправи предупреждение към Салах
- Саудитската лига е готова да финансира трансфера на Салах
- Вирц: Трябваше да бъдем търпеливи
- Ливърпул ще се справи в Лийдс
- Автогол спаси Ливърпул от Съндърланд
- Ливърпул е избрал четири алтернативи, ако Ман Сити открадне Семеньо
- Ливърпул се интересува от Камавинга
- Слот обясни защо е оставил Салах на пейката срещу Уест Хем
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]