Туре: Бавно, но уверено наваксваме изоставането от лидерите
Защитникът на Ливърпул Коло Туре е убеден, че отборът ще може да се пребори за място в плейофите на Шампионска лига, независимо от проваленият старт на сезона. "Червените" неуспешно стартираха кампанията си и дори на определен етап се намираха в долната част на таблицата за класиране. От последните си три мача обаче мърсисайдци взеха седем точки и вече се намират по-близо до топ 4. Туре е на мнение, че всичко е в ръцете на неговия отбор.
"Започнахме да играем по-добре, но през миналия сезон бяхме много по-добри от сега. Трудно започнахме, но сега бавно и уверено наваксваме. Определено, пред нас има още много работа. През миналия сезон действахме впечатляващо, разполагахме с изумителна атака, стабилна отбрана, но сега е малко трудно. Винаги е трудно след лош старт, тъй като губиш увереност. Ние преследваме лидерите, а отборът се чувства все по-уверен. Трябва да продължим в това направление", заяви Туре.
- Мохамед Салах се завръща за мача на Ливърпул срещу Астън Вила
- Арне Слот: Имам всички основания да вярвам, че ще остана в Ливърпул
- Ливърпул няма намерение да се разделя с Арне Слот
- Джо Гомес също може да напусне Ливърпул през лятото
- Ливърпул иска Магнес Аклиуш за заместник на Салах
- Ливърпул представи проект за мемориал в памет на Диого Жота и брат му
- Гравенберх: Не заслужаваме да бъдем освирквани
- Слот: Убеден съм, че догодина Ливърпул ще изглежда различно
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]
П.П. Вероятно той брои към офанзивните качества и своите голове, без значение в коя врата ги вкарва- в своята или в противниковата :champ: