Арсенал с апетити към холандска звезда
Елитният английски тим Арсенал има сериозни апетити към бившия играч на Аякс и Реал Мадрид Клаас-Ян Хунтелар, пише авторитетното издание "Дейли Мейл".
"Артилеристите" имат доста сериозни проблеми в атака през този сезон, след като наскоро се разбра, че друг холандец Робин ван Перси ще отсъства до края на сезона и Арсен Венгер трябва да търси спешно нов нападател.
В момента Хунтелар играе за итлианския гранд Милан, но все още не може да се утвърди в първия състав и очевидно Венгер ще се възползва от това, за да го привлече под наем на "Емирейтс".
Селекционерът на Холандия Берн ван Марвайк сподели, че ако иска Хунтелар да играе следващото лято на Световното в ЮАР, то спешно трябва да си намери отбор, в който да играе като титуляр и да вкарва голове, а не да търка пейките.
ЦВЕТЕЛИН ГАВАЗОВ
- Арсенал ще продава играчи през лятото
- Opta вижда Арсенал като фаворит за трофея в Шампионската лига
- Джейми О’Хара: Арсенал още не е постигнал нищо
- За първи път финалът в ШЛ ще противопостави двама испански треньори
- Деклан Райс е готов да загърби любовта си към Уест Хем в битката за титлата
- Кварацхелия: Ще бъде трудно срещу Арсенал
- Арсенал готви нов договор за Артета
- Кметът на Мадрид: Атлетико игра срещу УЕФА, а не срещу Арсенал