Фалкао работи по ускорена програма
Нападателят на Манчестър Юнайтед Радамел Фалкао по време на международната пауза ще се опита да се върне на пика на своята форма. Според информацията, колумбиецът се занимава по усилена програма по физическа подготовка на тренировъчната база в Карингтън.
28-годишният нападател не бе включен в състава на националния отбор на Колумбия за участие в приятелските срещи със САЩ и Словения. Фалкао има намерение да набере форма и редовно да влиза в стартовия състав на Юнайтед.
Играчът не страда от хронични проблеми с лявото коляно, заради което по-рано през годината претърпя операция и не участва на финалите на Световното първенство в Бразилия.
- Бруно изчаква гаранции за бъдещето си в Ман Юнайтед
- Ман Юнайтед се отказва от Андерсон заради цена от £120 млн
- Развръзката наближава: Арсенал в играта, Юнайтед реши задачата, дъното ври
- Карагър: Карик ще остане начело на Манчестър Юнайтед
- Магуайър: Юнайтед е по-стабилен след смяната на треньора
- Рашфорд съгласува постоянен договор с Барселона
- Бруно настигна Кристиано по голови действия за Манчестър Юнайтед
- Карик: Юнайтед е в добра позиция преди дербито с Ливърпул
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]