Джош Даути ще стане играч на Манчестър Юнайтед
17-годишният полузащитник Джош Даути премина медицински прегледи в Манчестър Юнайтед и в близко време трябва официално да бъде представен като футболист на клуба. Възпитаникът на академията на Реал Солт Лейк и играч на националния отбор на Канада ще стане второто младежко попълнение на скаутската служба при новия мениджър Луис ван Гаал, след като през септември тук пристигна Тимъти Фос-Менса.
В интервю за американското списание O When The Yanks, специализирано в областта на юношеския футбол в Америка, Даути призна, че ще играе за отбора на Юнайтед до 21-годишна възраст.
- Бейл призна защо е отказал на Ман Юнайтед
- Луис Енрике остава в ПСЖ, няма да поеме Манчестър Юнайтед
- Барселона се колебае дали да откупи Рашфорд
- Манчестър Юнайтед готви оферта за Тонали
- Ливърпул и Юнайтед в битка за Ндиайе
- Магуайър обясни провала на Аморим в Манчестър Юнайтед
- Ман Юнайтед готов да върне Рашфорд при провал на сделката с Барса
- Хьойлунд: Бях поставен в рамки при Аморим в Манчестър Юнайтед
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]