Венгер: Санчес проведе великолепен мач
Мениджърът на Арсенал Арсен Венгер сподели мнението си за мача от десетия кръг на Висшата лига на Англия срещу Бърнли, в който "артилеристите" постигнаха категорична победа с 3:0. Французинът отдаде дължимото на Алексис Санчес, който се отчете с два гола.
"Голът бе въпрос на време. Трябваше да показваме добър футбол и да дочакаме нужния момент, за да вкараме. Мисля, че това ни се отдаде. Много важно бе да запазим суха вратата си. В крайна сметка победата се получи достатъчно комфортна, но на нас ни се наложи добре да поработим, за да я постигнем", заяви Венгер.
"Санчес проведе великолепен мач. Това е футболист на много високо ниво. Той не се страхува да се бори, вкарва, носи отговорността върху себе си и именно това искате да виждате в един отличен футболист. Влизането на Уолкът ще му даде увереност преди следващата среща. Мисля, че съвсем скоро той ще се върне на предишното си ниво", заяви Венгер.
- Арсенал следи ситуацията с Баркола
- Сака е готов да рискува и да играе срещу Хърватия
- Арсенал започна преговори за Аюб Буади
- Шерингам: Арсенал може да бъде добро място за Александър-Арнолд
- Арсенал е готов да похарчи 100 млн. за мечтано лятно попълнение на Артета
- Емил Хески: Морган Роджърс е готов за трансфер в Арсенал
- Тухел: Сака все още не е напълно възстановен
- Арсенал ще назначи бивш олимпиец за главен лекар на клуба
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]