Куман: Искаме да останем сред лидерите във Висшата лига
Мениджърът на Саутхемптън Роналд Куман заяви, че е доволен от високата позиция на отбора в шампионата на Висшата лига на Англия. Както е известно, вчера срещу Стоук Сити "светците" постигнаха шестата си победа през този сезон и с 19 точки се намират на второ място в класирането.
"Искаме да останем сред лидерите в шампионата, но разбираме, че трябва много да работим, за да постигаме резултати. Но няма нищо невъзможно. Ние се готвим от мач за мач, това е най-доброто, което може да направим. Много се радваме, че сме втори, това е нормална реакция. Моят отбор заслужи тази висока позиция в таблицата, защото всеки ден се раздаваме на тренировките, а играчите спазват необходимата тактическа дисциплина", заяви Куман.
- Ливърпул удари на камък с оферта от 100 млн. евро за Диоманде
- Ливърпул измъква крило на Осасуна под носа на Нюкасъл
- Арсенал следи ситуацията с Баркола
- Ливърпул изпревари Нюкасъл и привлича испански национал
- Магуайър: Беше много трудно да приема отсъствието си от Мондиал 2026
- Ипсуич избира между Солскяер и О'Нийл за нов мениджър
- Тотнъм привлече нидерландски национал от Брайтън за 52 милиона паунда
- Лестър назначи Ръсел Мартин за нов мениджър
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]