Уолкът няма да играе срещу Съндърланд
Мениджърът на Арсенал Арсен Венгер отбеляза, че възстановяващият се от травма Тио Уолкът едва ли ще вземе участие в двубоя със Съндърланд от деветия кръг на Висшата лига на Англия, който ще се състои днес от 17:00 часа българско време.
"Трябва да следим състоянието на няколко играчи, но засега нямаме сериозно контузени. Уилшър е наказан, всички останали са в строя. Уолкът? Не съм уверен, че ще играе. Другата седмица ще е готов, в това съм сигурен. Той има нужда от време, за да свикне с физическия контакт. Пропусна девет месеца и травмата му бе тежка. Трябва да свикне с това, че ще бъде удрян по крака. За Кошчелни вече казах, че той ще се завърне през следващата пауза на националните отбори", заяви Венгер.
- Арсенал следи ситуацията с Баркола
- Сака е готов да рискува и да играе срещу Хърватия
- Арсенал започна преговори за Аюб Буади
- Шерингам: Арсенал може да бъде добро място за Александър-Арнолд
- Арсенал е готов да похарчи 100 млн. за мечтано лятно попълнение на Артета
- Емил Хески: Морган Роджърс е готов за трансфер в Арсенал
- Тухел: Сака все още не е напълно възстановен
- Арсенал ще назначи бивш олимпиец за главен лекар на клуба
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]