Венгер: Мисля, че Моуриньо ме провокира
Мениджърът на Арсенал Арсен Венгер коментира конфликтът си с наставника на Челси Жозе Моуриньо, който се случи по време на срещата от седмия кръг на Висшата лига на Англия.
"На този епизод му отдадоха прекалено голямо значение. Не биваше да реагирам по подобен начин. Винаги съжалявам за такива моменти и моля за извинение. Дали Моуриньо ме провокира? Така ми се струва. Аз не отивах в техническата зона на Челси", заяви Венгер.
- Мърсън: Арсенал може да вземе титлата, но едва ли ще спечели нещо друго
- Арсенал остава без техническия си директор след само 7 месеца
- Забравен играч на Ман Сити е на път да вземе седми трофей с едва 921 минути игра
- Леман: Кепа трябва да остане титуляр за Арсенал
- Лоши новини за Арсенал: Езе аут до шест седмици
- Гуардиола възхитен от О’Райли: Сезонът му е изключителен
- Гьокереш: Арсенал ще се върне по-силен след загубения финал
- Карагър: Артета сбърка с Кепа във финала
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]