От Германия потвърдиха, че Йозил ще отсъства поне три месеца
Асистентът на старши-треньора на националния отбор на Германия Томас Шнайдер потвърди, че полузащитникът Месут Йозил ще пропусне 10-12 седмици. Както е известно, вчера Футболният съюз на Германия обяви за сроковете за възстановяване на играча, но Арсенал, където Йозил играе, след това излезе с изявление, в което се казва, че е много рано да се разсъждава за това, кога играчът ще се завърне в строя.
По принцип, лондончани са известни с това, че много рядко правят официални изявления за контузиите на един или друг футболист и избягват да общуват с журналистите на тази тема, така че изявлението им не е изненадващо.
От Германия обаче пристигна още един път потвърждението за контузията на Йозил.
"Не съм чувал за тяхното изявление. Ние обаче напълно се доверяваме на нашия медицински щаб и той диагностицира травма на Йозил. Нямаме никакви съмнения, че диагнозата е коректна", заяви Шнайдер.
- Джаръд Боуен: Ако това е нарушение, нека го свирят всеки път
- Микел Артета: Съдията беше прав да отмени гола на Уест Хем
- Късен гол на Тросар донесе ценна победа на Арсенал срещу Уест Хем
- Гуардиола към Уест Хем: Давайте, „чукове“!
- Грандове от Испания и Англия следят защитник на Рома
- Артета: Сака вече има аурата на футболист, който решава титли
- Мавропанос предупреди Арсенал: Уест Хем ще играе само за победа
- Артета не изключи завръщане на Тимбер и Мерино до края на сезона
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]