Коща: Упорито работя, за да започна да вкарвам и за Испания
Нападателят на Челси и националния отбор на Испания Диего Коща сподели мнението си след като пристигна на разположение на старши-треньора на "Ла Фурия" Висенте дел Боске.
"Все още не съм отбелязвал гол за националния отбор, но и нямах особени шансове да направя това. Но аз упорито работя, за да започна да вкарвам и съм радостен, че го правя. Когато се пови шанс, ще се възползвам и ще вкарам. Нещата с Фабрегас и мен в Челси вървят много добре, но сега е време да обърнем внимание и на националния отбор. Добре познаваме възможностите си и се надявам, че нещата около организирането на гола ще се получат", заяви Коща.
- Борнемут и Челси без голове (видео)
- Тери: Лийдс показа всичко, което не е наред в Челси
- Челси се насочи към двама от Лига 1
- Челси ще се поправи в Борнемут
- Мареска: Няма да научим нищо от този мач
- Лийдс се наложи над отслабения Челси
- Рийс Джеймс: Всички в Челси знаехме, че ще бъде труден мач
- Челси няма да има проблем в Лийдс
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]