Ливърпул си припомни как се побеждава във Висшата лига (видео)
Ливърпул се наложи с 2:1 над Уест Бромич на "Анфийлд" и по този начин постигна първа победа в Премиър лийг от месец август насам. Адам Лалана откри резултата в последната минута на първата част, като това бе дебютния му гол за мърсисайдци.
В 56-ата минута Саидо Берахино изравни от дузпа, която бе доста спорна, тъй като останаха съмнения, че нарушението на Деян Ловрен срещу Берахино бе извън наказателното поле. В 61-ата минута Джордан Хендерсън изведе отново Ливърпул напред в резултата. Стърлинг бе съборен в наказателното поле, но веднага се изправи и подаде към Хендерсън, който се разписа, носейки трите точки на "червените".
— ВИДЕО РЕПОРТАЖ ОТ МАЧА
- Ливърпул възобновява преследването на цел от 2025 г.
- Реал Мадрид набеляза Мак Алистър за наследник на Кроос
- Тотнъм следи ситуацията около Коди Гакпо
- Ливърпул поставя ултиматум за Диоманде, разглежда четири алтернативи
- Мохамед Салах: Това е велико постижение за Египет
- Ливърпул подготвя нова оферта за Диоманде
- Ливърпул отхвърли оферта на Интер за Къртис Джоунс
- Ван Дайк: Аржентина показа, че иска да защити световната си титла
409
КОМЕНТАРИ
04.10.2014 в 19:26
Подобно :bravo:
04.10.2014 в 19:16
Честита победа!