Бартън: Мениджърите на големите отбори правят с Венгер каквото си поискат
Полузащитникът на Куинс Парк Рейнджърс Джоуи Бартън сподели мнението си за предстоящият мач между Челси и Арсенал. Както е известно, централната среща на седмия кръг на Висшата лига на Англия е утре, от 16:05 часа българско време. Според скандалния англичанин, колективът на Арсен Венгер страда от липса на характер.
"Мениджърите на принципните съперници на Арсенал правят с Венгер каквото си поискат. В сериозни мачове съперниците знаят за Арсенал абсолютно всичко и го надиграват тактически. Не бива да се критикува Венгер за извършената работа в клубната инфраструктура, но заради това се пожертваха трофеи и способност за конкуренция на най-високо ниво. Спомнете си за Пти, Виейра, Адамс и Коун и другите бойци. А сега погледнете сегашния им състав - там няма толкова много футболисти, които са способни да побеждават в мачовете с отбори от първата четворка. В по-късните етапи на турнирите отборът се разкапва заради своята слабост, те нямат характер", заяви Бартън.
- Емил Хески: Морган Роджърс е готов за трансфер в Арсенал
- Тухел: Сака все още не е напълно възстановен
- Арсенал ще назначи бивш олимпиец за главен лекар на клуба
- Ювентус отряза Арсенал за Кенан Йълдъз
- Арсенал освободи клубния си лекар след края на сезона
- Тухел посочи Деклан Райс за заместник - капитан на Англия
- Арсенал набеляза Гибс-Уайт като алтернатива на Роджърс
- Олмо отрече слуховете за трансфер в Арсенал
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]