Моуриньо: Нямам сили да се боря срещу участието на Коща в националния на Испания
Мениджърът на Челси Жозе Моуриньо призна, че няма сили да се противопостави на Футболната федерация на Испания. Както е известно, 25-годишният нападател на "сините" Диего Коща страда от хронична травма , която периодично предизвиква рецидиви, заради която футболистът прекара немалко време в лазарета. Португалският специалист е на мнение, че нападателят трябва да намали игровото си време и също така се оплака от Футболната федерация на Испания, която кани Коща в националния отбор независимо от травмата.
"Не знам какво да правя в тази ситуация. Аз им обяснявам за какво става дума, а те не ме слушат. През октомври Коща отново ще трябва да играе за националния отбор на Испания, при това два пъти, защото вече получи покана. А това означава нови проблеми със здравето. Мога да разговарям с Испанската федерация. Ние можем да обменяме мнение за състоянието на Диего, но не е по силите ми да ги убедя, че не трябва да го викат", заяви Моуриньо.
- Рен поиска от Челси 65 млн. за Жаке
- Росеньор: Не играхме както исках, но си свършихме работата
- Челси се справи с Брентфорд (видео)
- Челси се е обърнал към Ливърпул за Ван Дайк
- Челси е готов да купи защитник на Росеньор
- Челси и Ман Юнайтед може да се борят за вратар от Серия А
- Челси може да се затрудни с Брентфорд
- ПСЖ се интересува от Енцо Фернандес
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]