Байерн може да направи предложение за Йозил
Атакуващият полузащитник на Арсенал Месут Йозил попадна в сферата на интересите на Байерн Мюнхен, съобщава London Evening Standard. Според информацията, наставникът на баварците Хосеп Гуардиола е убеден, че сериозно предложение през януари може да накара Арсенал да продаде играча, който през лятото на 2013 година бе закупен от Реал за рекордните 42 милиона паунда.
Съобщава се, че Байерн внимателно следи ситуацията с Йозил, който редовно е подложен на рязка критика от страна на фенове и експерти. Освен това, позицията на Йозил постоянно се сменя във връзка с това, че Арсен Венгер се опитва да намести на терена още Алексис Санчес, Аарън Рамзи и Джак Уилшър.
- Спортинг и Арсенал ще оставят всичко за реванша
- Месомелачката
- Ясно е условието, при което Артета ще остане в Арсенал
- Артета: Допуснахме голове, които не отговарят на нашето ниво
- Артета: Трябва да покажем от какво сме направени
- Саутхемптън шокира Арсенал (видео)
- Жезуш: Сака е на нивото на Винисиус и Родриго
- Артета: Загубата на финала ще ни направи по-силни в битката за трофеите
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]