Мартинес: Доволен съм от нашата игра
Мениджърът на Евертън Роберто Мартинес коментира поражението от Суонзи с 3:0 в мач от третия кръг на Купата на Лигата. Въпреки негативния резултат, испанският специалист изрази задоволството си от играта на отбора.
"Резултатът отразява това, как двата отбора използваха положенията за гол. В голяма част от мача успяхме да спрем Суонзи. За нас това бе важен двубой - тези момчета, които не играят редовно, сега показаха какво представляват. Ако анализираме срещата, то положенията за гол на Суонзи рядко възникваха. Имахме два или три добри шанса, от които не успяхме да се възползваме. По много аспекти аз останах доволен от този мач", заяви Мартинес.
- Нападател на Нюкасъл се разбра с Айнтрахт Франкфурт
- Ясно е какво мисли ръководството на Ливърпул за Салах
- Слот обясни отсъствието на Салах срещу Лийдс
- Ал-Хилал се интересува от Салах
- Трагедия в Лондон и дъжд в Блекбърн прекъснаха два мача в Чемпиъншип
- Мърфи: Салах мисли, че светът се върти около него
- Собослай: Не разбирам какво става
- Невил: Ливърпул се самоунищожи
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]