УЕФА може да глоби Ливърпул със 7 милиона
Ливърпул може да бъде наказан за нарушаване на финансовия феърплей, съобщава The Times. През лятото вицешампионът на Англия, както и други отбори, които през сезон 2013/14 не играха в европейските клубни турнири, представиха своя баланс за предишните две години. Оказва се, че Ливърпул има загуби в размер на 49.8 милиона паунда за финансовата 2013/14 и 41 милиона паунда за десетте месеца до май 2012 година.
Ако клубът не може да докаже своята правота, УЕФА ще удържи 7 милиона от премиите на Ливърпул за участието на отбора в Шампионска лига.
- Слот: Собослай е невероятен без топката
- Трансфер на Робъртсън може да помогне на Ливърпул за Ван де Вен
- Карагър: Арбелоа се мислеше за велик
- Саудитските клубове искат да подпишат с 50 играчи това лято
- Тотнъм се интересува от защитник на Ливърпул
- Салах ще бъде една от двете трансферни цели за Саудитската лига
- Ван Дайк: Вече мислим за следващия мач
- Собослай коментира гола си срещу Марсилия
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]