Пиърсън: Удоволствие е да победиш един от най-мощните отбори в Англия
Мениджърът на Лестър Найджъл Пиърсън коментира домакинската победа с 5:3 над Манчестър Юнайтед в мач от петия кръг на Висшата лига на Англия. Специалистът е на мнение, че възпитаниците му са показали силата на своя дух.
"Не е лесно да спечелиш два поредни мача от първенството на Англия, особено от отбор, който идва от Чемпиъншип. Голямо удоволствие е да победиш Стоук Сити, а след това един от най-мощните отбори във Висщата лига. Като прибавим и факта, че губехме с 3:1, това е истинско свидетелство за нашата вяра, сила на духа и класата на отбора. Най-важното е, че продължаваме в положителна посока. Работата е в правилния подход към мачовете. С това при нас всичко е наред", заяви Пиърсън.
- Бекъм: Пред Аморим има дълъг път
- Рио към Джерард: Загрявай за позицията на Слот
- Аморим защити позицията си за Мейну
- Скоулс посъветва Мейну да напусне
- Вълците могат да затруднят Ман Юнайтед
- Аморим: Това не е регрес
- Уест Хем почти обърна Ман Юнайтед
- Ман Юнайтед също се интересува от Семеньо
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]