Пелегрини: Лампард има право да играе футбол
Мениджърът на Манчестър Сити Мануел Пелегрини в навечерието на срещата от петия кръг на Висшата лига на Англия с Челси сподели мнението си за полузащитника Франк Лампард.
"Франк е член на нашия отбор. Разбира се, той ще е въвлечен в този мач. Лампард е част от нашия отбор, аз мисля, че това е тежка ситуация за него. Мисля, че Лампард не продължи да играе за Челси, защото клубът не го искаше, а не защото Франк искаше да премине в Манчестър Сити. Той не можеше да продължава да играе за клуб, в който проведе целия си живот, но той има прави да продължава да играе футбол. Франк се присъедини към нас и ние много се радваме от това", заяви Пелегрини.
- Алонсо: Борим се за три точки срещу Ман Сити
- Пеп за Шерки: Дори Меси не може такива неща
- Сити с класика срещу "Черните котки" (видео)
- Пеп: Родри продължава да страда
- Меси: За мен Гуардиола е уникален
- Сити у дома ще надвие Съндърланд
- Холанд с рекорд в резултатна победа
- Ливърпул е избрал четири алтернативи, ако Ман Сити открадне Семеньо
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]