Реднап: При 1:0 можехме да изравним
Наставникът на Куинс Парк Рейнджъс Хари Реднап коментира поражението с 4:0 от Манчестър Юнайтед в рамките на четвъртия кръг на Висшата лига на Англия.
"Дойдохме на себе си и започнахме да играем своята игра едва пет минути преди почивката. При 1:0 трябваше да изравним резултата, опитвахме се да спечелим опасен наказателен удар. Мисля, че можехме да издържим повее, ако до почивката бяхме устискали резултат 1:0. Филипс можеше да вкара, но малко не му достигна. Пропускайки до почивката три гола, ние бяхме повалени. Нашият вратар освен това ни спаси няколко пъти", заяви Реднап.
- Барса иска да задържи Рашфорд
- Ман Юнайтед и Челси са проявявали интерес към Юрген Клоп
- Семейство Глейзър са били ужасени от коментарите на Сър Ратклиф
- Играчите на Ман Юнайтед искат Магуайър да получи нов договор
- Бъдещето на Рашфорд ще се изясни през следващия месец
- Сър Ратклиф се извини на Глейзър
- Ман Юнайтед влезе в контакт с Нагелсман
- Ман Юнайтед, Арсенал и Тотнъм се интересуват от Пулишич
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]