Пелегрини: Двата гола на Арсенал бяха нередовни
Мениджърът на Манчестър Сити Мануел Пелегрини остана силно разочарован от съдийството по време на мача с Арсенал, завършил при резултат - 2:2.
"Няма да давам индивидуални оценки на играчите, а ще говоря за отбора като цяло. Доволен съм от играта, тъй като създадохме повече положения. Нямахме късмет при някои отсъждания на съдията. Първо не ни беше свирен фаул срещу Агуеро, след това беше подминато едно избутване на Дани Уелбек срещу Компани, а накрая не ни свириха дузпа. Това да не е хандбал. Двата им гола бяха зачетени неправилно", заяви специалистът.
"Ще ни бъде много трудно, тъй като всеки един отбор се хвърля на 100% срещу нас и иска да ни победи. Ние сме шампионите все пак и това е нормално", добави още Пелегрини.
- Райя: Загубата във финала на Шампионска лига ме съсипа отвътре
- Висшата лига обяви предварителната програма за сезон 2026/27
- Арсенал получи отказ за Монга
- Арсенал следи ситуацията с Баркола
- Сака е готов да рискува и да играе срещу Хърватия
- Арсенал започна преговори за Аюб Буади
- Шерингам: Арсенал може да бъде добро място за Александър-Арнолд
- Арсенал е готов да похарчи 100 млн. за мечтано лятно попълнение на Артета
290
КОМЕНТАРИ
13.09.2014 в 20:18
Гледах с половин око мача и си мисля, че ако Сити я карат така, то Челси ще дръпнат поне с 10-15 точки около март. Не знам на Пелегрини (онзи другия изобщо не ми се коментира) какво му е пречело, но са много далеч от защита на титлата. И очаквам Байерн да ги нагазят пак следв. седмица, въпреки Уморения...