Роджърс: Стъридж ще ни липсва
Наставникът на Ливърпул Брендън Роджърс изрази своята загриженост от това, че нападателят Даниел Стъридж ще отсъства от терените заради травмата, която получи по време на пребиваването си в националния отбор на Англия.
"Стъридж ще пропусне около две седмици. На нас ще ни липсва този футболист, който блестящо се прояви в последния кръг на Висшата лига срещу Тотнъм. Той можеше да избегне травмата, ако в националния отбор бе получил по-голяма почивка", заяви Роджърс.
Както е известно, тази сутрин британската преса информира, че Стъридж няма да играе срещу Астън Вила във Висшата лига на Англия и срещу Лудогорец от Шампионска лига.
- Рой Кийн: Ливърпул са „лоши шампиони“
- Каръгър: Ливърпул изигра ужасен мач срещу Тотнъм
- Собослай призова Ливърпул да „се събуди“ след равенството с Тотнъм
- Слот разбира разочарованието на феновете на Ливърпул
- Тудор e доволен от духа на Тотнъм след равенството с Ливърпул
- Ливърпул е фаворит за таланта на РБ Лайпциг Ян Диоманде
- Пол Мърсън: Бъдещето на Арне Слот в Ливърпул зависи от ШЛ
- Тотнъм измъкна точка от Ливърпул в последната минута
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]