Кембъл: Мога да помогна на Арсенал
Нападателят на Арсенал Жоел Кембъл разказа за готовността си да се бори за място в основния състав на отбора. Както е известно, през това лято няколко европейски отбора проявиха интерес към костариканския национал, но Арсен Венгер отказа да разглежда каквито и да е предложения за своя играч, но в същото време е очевидно, че Кембъл не е първи избор за френския специалист. Жоел смята да поправи това положение.
"Моят главен съперник съм аз. Трябва упорито да тренирам и с всеки изминал ден да ставам по-добър. Пребиваването ми в Арсенал ми дава по-големи възможности. Мисля, че мога да помогна на отбора с моята скорост, голове и дрибъл. Способен сън да играя отдясно, отляво и в средата. Мениджърът решава на каква позиция ще действам. Трябва да се старая да показвам своя най-добър футбол, независимо къде ще бъда поставен", заяви Кембъл.
- Арсенал следи ситуацията с Баркола
- Сака е готов да рискува и да играе срещу Хърватия
- Арсенал започна преговори за Аюб Буади
- Шерингам: Арсенал може да бъде добро място за Александър-Арнолд
- Арсенал е готов да похарчи 100 млн. за мечтано лятно попълнение на Артета
- Емил Хески: Морган Роджърс е готов за трансфер в Арсенал
- Тухел: Сака все още не е напълно възстановен
- Арсенал ще назначи бивш олимпиец за главен лекар на клуба
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]