Челси обяви трансфера на Реми
Челси официално обяви за прехода на нападателя на Кунс Парк Рейнджърс Лоик Реми. Според информацията, играчът от националния отбор на Франция е подписал четиригодишен договор с лондонския клуб.
По-рано се съобщаваше, че Челси ще заплати за Реми 8.5 милиона паунда.
- Челси е готов да се раздели с Трево Чалоба през лятото
- Хаман: Челси трябва да покани Диего Симеоне
- Евертън направи Делап своя цел номер едно
- Росеньор не смята младостта за причина за проблемите на Челси с дисциплината
- Росеньор отказа да обвини Фофана за изпуснатата победа
- Челси се подхлъзна срещу предпоследния
- Лавия може да играе срещу Арсенал
- Карагър заподозря Росеньор в преструване
234
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]
КОМЕНТАРИ
31.08.2014 в 22:29
A, браво :wink:
31.08.2014 в 22:26
Торес е в Милан вече.
31.08.2014 в 22:09
Toя ще е новия Ба на пейката явно, а Торес до 2-ри ще премине другаде. Интересно дали до края на сезона Реми ще почне да недоволства, че е записал за цял сезон общо 100 минути, събрани от 10-15 мача по няколко минути? :wink: