Юнайтед готви оферта за Джо Алън
Манчестър Юнайтед възнамерява през последните дни на трансферния прозорец да привлече полузащитника на Ливърпул Джо Алън. Според информации в британския печат, клубът от "Олд Трафорд" възнамерява да предложи за играча от националния отбор на Уелс 20 милиона паунда.
Ван Гаал е харесал играта на 24-годишния футболист още в мача на Уелс с Холандия в Амстердам и гледайки двубоя на Ливърпул със Сити, окончателно се е убедил в качествата на играча.
Холандският специалист не се доверява нито на Дарън Глетчър, нито на Том Клевърли, които наистина не показват игра на достойно ниво и поради това се е обърнал към изпълнителния директор Ед Удуърд с молба да подпише с Алън.
Основното препятствие за осъществяването на подобна сделка са отношенията между клубовете и привържениците на отборите.
- Нюкасъл ще превземе Олд Трафорд
- Зилиакус предложи на Ман Юнайтед спонсорски договор за 500 млн.
- Зиркзее желае трансфер в Рома
- Ясно е кога ще се завърне Бруно
- Ман Юнайтед се насочва към Галахър и Невеш
- Кийн: Радвам се, че Вила наказа Ман Юнайтед
- Аморим не желае панически покупки
- Емери: Роджърс е нашият герой
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]
Че Алън не става, това е друг въпрос, но вече говорим в чист вид за добилата напоследък дефиниция "подсилване на пряк конкурент" и ще е престъпление да прададем Алън за паница леща.
Нали са богати Глейзърови, да дадат 50-60 млн и да им е честит. Могат да дават 40 млн за абсолютния анонимник Ерера от Билбао, Алън с какво е по-долу от него?