Роджърс: Сити заслужено спечели титлата
Мениджърът на Ливърпул Брендън Роджърс в навечерието на централния мач от втория кръг на Висшата лига на Англия с Манчестър Сити призна, че "гражданите" заслужено са спечелили титлата през миналия сезон.
"Разбира се, имахме отличен шанс да заемем първото място, но не се получи. Но не съжалявам. Титла се печели след 38 кръга, а Сити ни изпревари с 2 точки. Те бяха по-добрите", заяви Роджърс.
"Те превъзходно играха в два от последните три шампионата. Наистина, изпревариха ни през миналата кампания, но ние проведохме срещу тях два отлични мача. Сега предстои тежка среща. Сити играе много добре, има прекрасни и опитни футболисти", каза още мениджърът.
"Те се стегнаха и спечелиха през миналия сезон. Пелегрини свърши отлична работа, управлявайки този отбор. Очевидно е, че ще искат да защитят титлата си и както преди са гладни за успех", каза още Роджърс.
- Ливърпул няма намерение да се разделя с Арне Слот
- Джо Гомес също може да напусне Ливърпул през лятото
- Ливърпул иска Магнес Аклиуш за заместник на Салах
- Ливърпул представи проект за мемориал в памет на Диого Жота и брат му
- Гравенберх: Не заслужаваме да бъдем освирквани
- Слот: Убеден съм, че догодина Ливърпул ще изглежда различно
- Челси е провел първи официални разговори с Шаби Алонсо
- Макфарлейн: Челси можеше да си тръгне с победата срещу Ливърпул
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]