Монк: Доволен съм от сплотената игра на отбора
Мениджърът на Суонзи Гари Монк сподели мнението си за мача от първия кръг на Висшата лига против Манчестър Юнайтед. Както е известно, "лебедите" победиха с 2:1 съперника си, който претърпя домакинска загуба на старта на първенството за първи път от 42 години.
"Много работихме над играта в защита по време на предсезонната подготовка, дори може да действаме по-добре. Доволен съм от сплотената игра в мача с Юнайтед. Харесаха ми отбелязаните голове. Стараехме се да укрепим психиката на играчите, за да може в трудните моменти да продължат да вярват в себе си и в това, което правят", заяви Монк.
- Карик: Обидно е да се твърди, че Манчестър Юнайтед е бил без мотивация
- Майкъл Карик: Точката срещу Съндърланд не е лош резултат
- Манчестър Юнайтед се издъни срещу Съндърланд след безлично 0:0
- Барселона вече се колебае за Рашфорд
- Бруно Фернандеш бе избран за Играч на годината от футболните журналисти
- Ман Юнайтед ще превземе Съндърланд
- Коул Палмър е готов да преговаря с Манчестър Юнайтед
- Рене Мюленстийн: Ман Юнайтед не бива да се оправдава, че е рано за титлата
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]