Крул остава в Нюкасъл
Вратарят на Нюкасъл Тим Крул заяви, че остава на "Сейнт Джехмсис Парк", независимо от това, че към него има интерес от страна на големи клубове. След Мондиал 2014, където стражът помогна на националния отбор на Холандия да се класира за полуфинал след изпълнение на дузпи, 26-годишният страж попадна в полезрението на Наполи и Атлетико.
Тим обаче е доволен от това, как се развиват нещата за него в Нюкасъл и не мисли да си тръгва.
"Тим е доволен от своя живот тук. Харесват му летните покупки и той с нетърпение очаква началото на сезона", съобщава източник от клуба.
- Ливърпул измъква крило на Осасуна под носа на Нюкасъл
- Ливърпул изпревари Нюкасъл и привлича испански национал
- Тотнъм влиза в битката за Сандро Тонали
- Гордън е фаворит за титулярно място срещу Хърватия
- Манчестър Юнайтед води преговори с Люис Хол
- Нюкасъл поднови интереса си към Джеймс Трафорд
- Нюкасъл напредва в преговорите за Виктор Муньос
- Волтемаде: Ще оставя своя отпечатък в Нюкасъл
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]