Моуриньо не желае централен защитник
Мениджърът на Челси Жозе Моурньо заяви, че няма нужда от нов централен защитник, тъй като работата на трансферния пазар е приключила. В разпореждане на португалеца в момента са трима централни защитника - капитанът Джон Тери, неговият основен партньор от миналия сезон Гари Кейхил и новото попълнение Курт Зума.
Жозе не вижда в това някакъв проблем и ще използва в центъра на отбраната Бранислав Иванович, който по принцип е десен бранител.
"Разполагам с Кейхил Иванович, Тери и Зума. Ние сме напълно комплектовани", заяви Моуриньо.
- Шаби Алонсо вече се запознава с Челси преди официалното си встъпване в длъжност
- Лиъм Делап иска да остане в Челси въпреки трудния първи сезон
- Глен Джонсън: Хулиан Алварес е идеалният нападател за Челси
- Почина легенда на Челси
- Ясно е защо Ман Сити не обявява Мареска
- Азар стана лице на верига за бързо хранене в Белгия
- Атлетико Мадрид опитва да привлече Марк Кукурея на по-ниска цена
- От кандидат за „Златната топка“ до арест: тъжната история на Стърлинг
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]