Венгер продължи да се вълнува от ситуацията - Лампард
Мениджърът на Арсенал Арсен Венгер продължи своите коментарии за ситуацията около Франк Лампард и по-специално за преминаването на англичанина в Ню Йорк Сити. След като по-рано френският специалист изрази съмненията си, че с отдаването на полузащитника под наем на Манчестър Сити "гражданите" се опитват да заобиколят правилата за финансовия феърплей, сега Венгер изрази учудването си от това, че 36-годишният футболист е решил да продължи кариерата си зад Океана.
"Франк наистина е блестящ играч. Странното е, че той избра да играе за Ню Йорк Сити. След като напусна Челси, той можеше да не отива толкова далече и да остане в Лондон. Не разбирам, защо сега отива в Манчестър Сити", заяви Венгер.
- Арсенал ще се справи със Съндърланд и без Сака
- Ман Юнайтед може да се конкурира с Арсенал за Горецка
- Арсенал и Челси се интересуват от халф с клауза за освобождаване от 100 млн.
- Барса и Арсенал следят 20-годишно крило на Аякс
- Арсенал се интересува от Горецка
- Чалоба: Жалко, че не стигнахме до финала
- Артета: Няколко години чакаме този финал
- Арсенал привлече възпитаник на Тотнъм
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]