Гигс отвърна на Брендън Роджърс
Асистентът на мениджъра на Манчестър Юнайтед Райън Гигс се застъпи за своя бос Луис ван Гаал и отговори на критичните забележки на наставника на Ливърпул Брендън Роджърс. Както е известно, след поражението от "червените дяволи" във финала на предсезонния американски турнир, мениджърът на мърсисайдци предупреди холандския си колега да не изпада в еуфория от успехите в приятелските срещи, тъй като предстои старта на сезона във Висшата лига, която е известна с изключително високата си конкуренция.
Гигс не е съгласен с тази позиция и смята, че работата в "бойни условия" няма да бъде сюрприз за Ван Гаал.
"Той няма да бъде изненадан. За краткия период от както се намира тук, той осъзна колко голям е този клуб. Според думите му, на нашите мачове идваха невероятни тълпи от хора. Той работи на високо ниво от много, много отдавна и няма как да бъде изненадан или изплашен от работата си с Манчестър Юнайтед", заяви Гигс.
- Бекъм: Пред Аморим има дълъг път
- Рио към Джерард: Загрявай за позицията на Слот
- Аморим защити позицията си за Мейну
- Скоулс посъветва Мейну да напусне
- Вълците могат да затруднят Ман Юнайтед
- Аморим: Това не е регрес
- Уест Хем почти обърна Ман Юнайтед
- Ман Юнайтед също се интересува от Семеньо
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]