Кабела пристигнал в Нюкасъл за трофеи
Новото попълнение на Нюкасъл Реми Кабела призна, че е пристигнал на "Сейнт Джеймсис Парк", за трофеи и се надява да осъществи своята мечта още през следващия сезон. Оптимизмът на Нюкасъл в навечерието на новия сезон няма граници. След като наставникът на "свраките" Алън Пардю заяви, че е съсредоточен върху попадане в Шампионска лига, сега Кабела съобщи, че е дошъл в клуба, заради трофеи.
"Добре преминава адаптацията ми, появиха се приятели, които също като мен разговарят на френски и аз се чувствам много щастлив тук. Сега само очаквам своя първи официален мач. Надявам се, че ще може да спечелим някакъв трофей през този сезон. Именно заради това играем", заяви Кабела.
- Бруно Гимараеш е все по-близо до трансфер в Арсенал
- Матиас Яйсле подписа договора си с Нюкасъл
- Нюкасъл ще подпише с 24-годишен ас, докато планира преустройство след бурен период
- Бруно Гимараеш се сбогува емоционално с Еди Хау, трансферът му в Арсенал изглежда все по-близо
- Арсенал договори трансфера на Бруно Гимараеш за 90 милиона евро
- Нюкасъл официално се раздели с Еди Хау
- Нюкасъл ще плати 11 милиона евро за треньора Матиас Яйсле
- Новият фаворит за Нюкасъл: Ученик на Рангник, вдъхновен от Гуардиола и Клоп
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]