Ливърпул договори наема на Манкильо
Ливърпул договори наема на десния защитник на Атлетико Хави Манкильо. Според последни информации, в понеделник 20-годишният испанец ще премине медицински прегледи в мърсисайдския клуб, който ще получи правото за покупка на трансфера на Хавиер за уговорена сума.
Манкильо ще стане един от двамата футболисти, с чието привличане Брендън Роджърс най-вероятно ще завърши трансферната си кампания. Освен с Манкильо, Ливърпул води преговори с Алберто Морено от Севиля и към момента двата клуба са близо до обявяване на сделката.
Желанието на Роджърс е да укрепи фланга на отбраната, особено с оглед на перспективите около Глен Джонсън и Хосе Енрике. Първият навлезе в последната година на договора си, а вторият не игра няколко месеца заради травма.
- Рио към Джерард: Загрявай за позицията на Слот
- Келехер: Лесно реших да напусна Ливърпул
- Собослай: Нямаме самочувствие
- Ван Дайк отправи предупреждение към Салах
- Саудитската лига е готова да финансира трансфера на Салах
- Вирц: Трябваше да бъдем търпеливи
- Ливърпул ще се справи в Лийдс
- Автогол спаси Ливърпул от Съндърланд
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]