Реднап: Няма да намерите по-здраво момче от Реми
Мениджърът на КПР Хари Реднап опроверга информациите, че Лоик Реми не е преминал медицински изследвания в Ливърпул, заради което се провали трансфера на играча в мърсисайдския клуб.
"Ливърпул не може да се откаже от Реми заради медицинските изследвания, тъй като нито един път не се е случвало Лоик да не ги премине. Това е невъзможно. Трябва да има друга причина, работата не е точно в докторите. Той премина медицински при нас, премина в националния отбор на Франция преди Световното първенство. Реми нито един път не е имал проблеми с физическата подготовка, вие никъде няма да намерите по-здраво момче от него. При всички положения, при нас се завръща отличен нападател. Ливърпул обикновено са прекрасни организатори, с тях винаги е много лесно да си имаш работа. Но тези разговори за медицинските изследвания нямат никакъв смисъл", заяви Реднап.
- Официално: Тотнъм привлече Анди Робъртсън
- Ливърпул официално назначи Андони Ираола за свой мениджър
- Ливърпул назначи Андони Ираола
- Рийзе: Смъртта на Жота оказа огромно влияние върху Ливърпул
- Ливърпул е бил изненадан от развоя около Конате
- Една история от две глави: възходът и падението на Арне Слот
- Ливърпул постигна споразумение с Андони Ираола
- Ливърпул обяви две контроли на „Анфийлд“ през август
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]