Куман: Търсим нов отбор за Освалдо
Мениджърът на Саутхемптън Роналд Куман заяви, че нападателят Пабло Освалдо ще напусне клуба. Както е известно, футболистът пристигна в английския клуб миналото лято от Рома за рекордните за "светците" 15 милиона паунда. През втората част на сезона играчът бе преотстъпен под наем на Ювентус, а сега по всичко изглежда, че пътищата на Освалдо и Саутхемптън окончателно ще се разделят.
"Освалдо със закъснение пристигна от отпуска. Той имаше разговор с ръководството на клуба и ние решихме, че е по-добре да тренира отделно. Ще търсим възможност той да отиде в друг отбор", заяви Куман.
- Евертън спря Сити, Форест оцеля, а битката във Висшата лига се нажежи
- Арсенал ще вземе дербито с Уест Хем
- Брентфорд няма да спре Ман Сити
- Ман Юнайтед ще превземе Съндърланд
- Ливърпул ще се наложи над Челси
- Коул Палмър е готов да преговаря с Манчестър Юнайтед
- Манчестър Сити е близо до нов договор с Гвардиол
- Ливърпул набеляза четирима халфове за летния трансферен прозорец
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]