Удуърд спешно се завърна в Англия
Изпълнителният директор на Манчестър Юнайтед Ед Удуърд предсрочно се върна от турнето на своя отбор в САЩ. Предполага се, че ръководителят на клуба ще решава някои трансферни въпроси. През миналия уикенд Удуърд представи Луис ван Гаал като нов мениджър на "червените дяволи" и призова феновте на Юнайтед да следят за новини на трансферния пазар.
В момента Юнайтед е свързван с Томас Вермален от Арсенал, Стефан де Врий от Фейнорд, Дейли Блинд от Аякс, а също така се носят слухове, че "червените дяволи" готвят внушително предложение за покупката на полузащитника на Ювентус Артуро Видал.
- Бруно Фернандеш: Мечтата ни е да направим Португалия световен шампион
- Магуайър: Беше много трудно да приема отсъствието си от Мондиал 2026
- Журналистка призова Брунo да напусне национални отбор, ако Роналдо остане титуляр
- Рой Кийн: Все още съм разочарован от начина, по който Сър Фъргюсън се раздели с мен
- Манчестър Юнайтед води преговори с Люис Хол
- Едерсон минава медицински прегледи за Манчестър Юнайтед в Ню Йорк
- Ман Юнайтед, Ливърпул и Челси следят Тайлър Адамс
- Рашфорд едва ли ще играе отново за Манчестър Юнайтед
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]