Арсенал се оттегли от преговорите за Кедира
Ръководството на Арсенал взе решение да завърши преговорите с Реал Мадрид по прехода на полузащитника Сами Кедира. Както е известно, двата клуба договориха трансфера на немския национал, който обаче поиска от лондончани заплата от 150 000 евро на седмица.
Според информация на ВВС, "артилеристите" не са готови да осигурят тази сума на Кедира, поради което клубът се оттегля от преговорите за Сами.
Вместо него, Арсенал ще насочи своето внимание към Морган Шнайдерлин.
- Арсенал отново на върха след минимален успех над Нюкасъл Юнайтед
- Артета разчита на Сака в битката за титлата
- Артета: Второто място няма да разклати Арсенал
- Нюкасъл без Гордън срещу Арсенал, Ливраменто също под въпрос
- Арсенал ще се разправи с Нюкасъл
- Калафиори, Леао, Бастони и други се забъркаха в скандал със сексуални услуги
- Синът на Артета дебютира за юношите на Арсенал
- Арсенал загуби само битката, комплексът "Ливърпул", Симонс ще спасява Тотнъм - акценти от 33-я кръг на ВЛ
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]