Ван Гаал: Винаги съм се стремял да бъда първи
Новият мениджър на Манчестър Юнайтед Луис ван Гаал разказа за своите амбиции начело на английския клуб. Както е известно, холандският специалист пристигна на Острова и вчера официално бе представен като наставник на "червените дяволи".
"Винаги съм си поставял пред себе си задачата да стана първи - не четвърти. Всичко зависи от това, как треньорът взаимодейства с футболистите. Имам силна философия. Сър Алекс Фъргюсън поставяше пред себе си същите задачи и завоюва много титли. Надявам се, че и аз ще успея. Ще положа всички усилия. Сега нищо не мога да обещая, тъй като във футбола нищо не можеш да предскажеш. За два дни разбрах, че това е велик клуб. Няма да бъде лесно, но оценявайки моята кариера, може да се види всичко, което съм спечелил", заяви Ван Гаал.
- Рой Кийн: Ако Магуайър не е сред 26-имата, вината е негова
- Специалистът, който спаси сезона на Манчестър Юнайтед
- Шейх Джасим няма намерение да подновява интереса си към Ман Юнайтед
- Ман Юнайтед си постави цел: титлата във Висшата лига до две години
- Част от семейство Глейзър обмисля продажба на дяловете си в Манчестър Юнайтед
- Манчестър Юнайтед замрази преговорите за нов договор на Бруно Фернандеш
- Ман Юнайтед натиска за Матеуш Фернандеш, но Уест Хем иска 70 млн.
- Наполи откупи окончателно Расмус Хойлунд от Ман Юнайтед
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]
Всички сме много изплашени - Юнайтед идва с великия треньор, който е в топ 5 на треньорите :wink:
Мислиш си, че МЮ с този треньор, понеже показва характер, ще е голяма работа тази година? Ами, ще видим...
И не ме питай защо да си мълчи! Написал съм достатъчно ясно, защо мисля, че трябва да си мълчи!