Треньор от академията на Евертън оглави УБА
УБА обяви името на своя нов мениджър. Това е 55-годишният Алън Ъруйн, което е изненадващо, тъй като до последно се смяташе, че "дроздовете" са установили своя избор върху бившия наставник на Тотнъм Тим Шерууд. По една или друга причина обаче УБА се отказаха от Шерууд и вместо него, на мениджърския мостик застана Ъруйн, който подписа 12-месечен договор.
През последните три години Алън работеше в академията на Евертън, а сега ще продължи делото на Пепе Мел, който напусна преди месец.
Ъруийн потвърди своето умение успешно да работи с младежите и в академиите на Нюкасъл и Блекбърн. Що се отнася до самостоятелна мениджърска дейност, Алън оглавяваше Престън и Шефилд Уенздей.
- Агентът на Салах: Никой не знае къде ще играе след Ливърпул
- Челси запазва доверие в Росеньор независимо от класирането
- Пепи остава в ПСВ: трансферът във Фулъм пропадна в последния момент
- Лоши новини за Арсенал: Езе аут до шест седмици
- Нюкасъл продължава да вярва на Еди Хау
- Тотнъм гледа към Себастиан Кел за спортен директор
- Робъртсън към Салах: Ти си най-великият
- Мохамед Салах потвърди раздялата си с Ливърпул
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]