Ювентус поиска от Юнайтед 60 милиона за Погба
Манчестър Юнайтед е готов да завърши своя интерес към полузащитника Пол Погба след като Ювентус поиска за играча 60 милиона паунда. Само преди две години, така и не получавайки шанс на "Олд Трафорд", Погба напусна Манчестър Юнайтед като свободен агент и се отправи за Торино. В Ювентус Погба се превърна в истинска звезда.
Сега, на 21-гдишна възраст, Пол е един от най-желаните играчи от топ-отборите на Европа. От услугите на французина се интересува и Луис ван Гаал.
Според последните публикации в британската преса, Ювентус е готов да се раздели с Пол единствено в случай, че получи добри пари - около 60 милиона паунда. Това означава, че най-вероятно "червените дяволи" ще насочат своето внимание към други трансферни цели.
- Барселона вече се колебае за Рашфорд
- Бруно Фернандеш бе избран за Играч на годината от футболните журналисти
- Ман Юнайтед ще превземе Съндърланд
- Коул Палмър е готов да преговаря с Манчестър Юнайтед
- Рене Мюленстийн: Ман Юнайтед не бива да се оправдава, че е рано за титлата
- Амад Диало: Всички в Манчестър Юнайтед подкрепят Майкъл Карик
- Ман Юнайтед е готов да предложи постоянен договор на Карик
- Петер Шмайхел призова Манчестър Юнайтед да привлече Джака
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]