Жулио Сезар се завръща в КПР
Вратарят Жулио Сезар заяви, че на него ще му се наложи да се завърне в КПР след Световното първенство в Бразилия. Към момента 34-годишният страж играе под наем за отбора от МЛС Торонто. В същото време КПР тази седмица може да се завърне във Висшата лига, ако успее да победи във финала на плейофите на Чемпиъншип Дарби.
Жулио не знае, дали ще може отново да играе за лондончани, но контрактът му го задължава да се завърне в Лондон след финалите на Мондоал 2014.
"Това зависи от Световното. КПР иска аз да се завърна през август. Не знам какво ще се случи след това. Моят контракт в Англия е действителен още няколко години. Влязоха в контакт с мен и ме помолиха да се завърна след Световното. Наистина не знам какво ме чака занапред. Винаги ще си остана професионалист. Дори да не спечеля Световното, аз ще удържа думата си и ще се завърна в клуба, за да помогна на отбора да спечели шампионата", зави Сезар.
- Челси обмисля Филипе Луис за нов мениджър
- Манчестър Сити следи ситуацията около Винисиус
- Артета: Сака вече има аурата на футболист, който решава титли
- Мавропанос предупреди Арсенал: Уест Хем ще играе само за победа
- Челси е провел първи официални разговори с Шаби Алонсо
- Гуардиола похвали Манчестър Сити след успеха над Брентфорд
- Майкъл Карик: Точката срещу Съндърланд не е лош резултат
- Макфарлейн: Челси можеше да си тръгне с победата срещу Ливърпул
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]