Янузай се подмаза на Ван Гаал и Гигс
Полузащитникът на Манчестър Юнайтед Аднан Янузай коментира назначаването на Луис ван Гаал за нов мениджър на клуба, а също така и решението на полузащитника Райън Гигс да сложи край на кариерата си на професионален футболист.
"Много се радвам, защото Ван Гаал е превъзходен треньор. Той е спечелил много неща и с нетърпение очаквам възможността да работя с него. Всеки път, когато излизах на терена, питах Гигс за играта. Той много ми помагаше. Това е велик играч и аз много ги уважавам. Много е важно, че в клуба остава такъв човек", заяви Янузай.
- Бруно с два гола и асистенция над Уулвс
- Бекъм: Пред Аморим има дълъг път
- Рио към Джерард: Загрявай за позицията на Слот
- Аморим защити позицията си за Мейну
- Скоулс посъветва Мейну да напусне
- Вълците могат да затруднят Ман Юнайтед
- Аморим: Това не е регрес
- Уест Хем почти обърна Ман Юнайтед
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]