Ван Гаал: Юнайтед има големи амбиции, аз също
Новият мениджър на Манчестър Юнайтед Луис ван Гаал коментира назначаването си в английския клуб. Както е известно, официалният сайт обяви, че е подписал тригодишен договор с холандския специалист, който след края на финалите на Световното първенство по футбол ще напусне националния отбор на Холандия.
"Винаги съм мечтаел да работя в английската Висша лига. А възможността да тренирам Манчестър Юнайтед - най-големият клуб в света - ми дава повод за гордост. Вече ми се е налагало да идвам с отбори на "Олд Трафорд" и знам колко великолепен е този стадион и колко много местните фенове обичат футбола. Клубът има големи амбиции, аз също. Убеден съм, че заедно ще творим история", заяви Ван Гаал.
- Бруно с два гола и асистенция над Уулвс
- Бекъм: Пред Аморим има дълъг път
- Рио към Джерард: Загрявай за позицията на Слот
- Аморим защити позицията си за Мейну
- Скоулс посъветва Мейну да напусне
- Вълците могат да затруднят Ман Юнайтед
- Аморим: Това не е регрес
- Уест Хем почти обърна Ман Юнайтед
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]