Саня: Ще се постараем да намерим решение с клуба
След победния за Арсенал финал за Купата на Англия защитникът на Арсенал Бакари Саня заяви, че той все още не изключва своето напускане на клуба. Съгласно последните слухове, Бакари е отхвърлил последното предложение на "артилеристите" за нов договор и сега е готов да започне преговори с други клубове, сред които се споменават имената на Челси и Манчестър Сити.
След спечелването на Купата на Англия, французинът опроверга тази информация и заяви, че неговият диалог с ръководството на Арсенал продължава.
"Дали това е последният ми мач за Арсенал? Честно казано, не знам. Както всички казват, отдавна общувам с клуба. Ще се постараем да намерим решение, но не знам какво ще е то", заяви Саня.
- Брайтън няма да затрудни Арсенал на Емирейтс
- Арисабалага: Трябва да се борим срещу силни отбори, ако искаме трофей
- Артета: Щастлив съм, че стигнахме до полуфиналите
- Дузпите пратиха Арсенал на полуфинал за Купата
- Рууни вижда в Райс следващия капитан на „Трите лъва“
- Артета: Не обръщаме внимание на Ман Сити
- Мойс е недоволен от съдиите в мача с Арсенал
- Мърсън: Арсенал ще спечели Висшата лига
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]