Мата: Ще се постараем през следващата година ние да празнуваме
Полузащитникът на Манчестър Юнайтед се надява, че той и съотборниците му ще успеят да си върнат шампионската титла във Висшата лига. През уикенда титлата премина от червената част на Манчестър в синята. Но това е само малка част от огорчението, което изпитаха "червените дяволи" и техните фенове през сезона. Мата, който през януари пристигна от Челси, се надява, че през следващата година Юнайтед ще се представи много по-успешно.
"Винаги е приятно да завършиш сезона с гол. Особено от наказателен удар. Ще помоля Давид Де Хеа да остава с мен след тренировки, за да мога още да тренирам. Голът ми помогна да избегнем поражението, макар че позицията, която заехме в таблицата не ни дава повод за гордост. Ако в Юнайтед ти не спечелиш титлата през тази година, знаеш, че трябва да го направиш през следващата. Ние сме готови за това. Справедливо е да поздравим Манчестър Сити със завоюването на титлата. Ще се постараем през следващата година празненствата да са на наша страна", заяви Мата.
- Рой Кийн: Има по-добри варианти от Карик
- Невил: Правилно е Манчестър Юнайтед да се раздели с Каземиро
- Руни: Манчестър Юнайтед трябва да остави Карик
- Карик: Щастливи сме, че имаме Брунo в Ман Юнайтед
- Ман Юнайтед повали Астън Вила в битката за челната тройка
- Карик: Магуайър трябва да получи повиквателна за Англия
- Сър Ратклиф похвали Карик, но без обещания
- Манчестър Юнайтед обмисля Унай Емери за нов мениджър
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]