Роджърс: Три пъти гледах мача с Палас и още съм в шок
Мениджърът на Ливърпул Брендън Роджърс заяви, че все още не може да разбере какво се е случило по време на срещата с Кристъл Палас. Както е известно, в последните 15 минути на този мач мърсисайдци загубиха преимуществото си от три гола и на практика загубиха шансовете си за титлата.
"Три пъти гледах мача с Палас и до този момент се намирам в шок. Но въпреки всичко, искам да поздравя футболистите си, ние успяхме да се върнем на водещите позиции в световния футбол. Това е само началото. Мисля, че през следващия сезон отборът значително ще се подобри и ще бъдем по-силни. Младите играчи набраха опит, те ще играят още по-добре", заяви Роджърс.
- Клоп настоя: Разширеният Мондиал застрашава здравето на играчите
- Ливърпул набеляза Диого Коща при евентуална раздяла с Алисон
- Карик: Юнайтед е в добра позиция преди дербито с Ливърпул
- Джерард отчете сериозен напредък в играта на Челси след смяната на треньора
- Джерард: Жалко би било това да е последният мач на Салах за Ливърпул
- Гласнер: Щяхме да върнем гола на Ливърпул при тежка травма на Уудман
- Салах повече няма да играе с фланелката на Ливърпул
- Ван Дайк: Исак ще се превърне в ключов играч на Ливърпул
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]