Уилсън: Да играеш на Олд Трафорд пред 75 000 е още по-добре
Нападателят на Манчестър Юнайтед Джеймс Уилсън сподели впечатленията си от своя дубъл във вратата на Хъл Сити в дебютния за себе си мач за първия отбор на "червените дяволи". Както е известно, 18-годишният футболист започна като титуляр и проведе на терена 64 минути, за което успя да се отчете с два точни удара в 31-та и 61-та минута на двубоя.
"Невероятно е, с нищо не може да се сравни. Първият ми гол е истинска еуфория, а вторият стана отличен опит за мен. Да играя на този стадион без 75 000-на публика е съвсем друго, но и при скромна подкрепа на "Олд Трафорд" в мачовете за младежкия отбор бе за мен отличен опит. А в присъствието на феновете от трибуните е още по-добре. Мисля, че съм готов физически за игра на такова ниво. Имам нужда да излизам на терена възможно повече, за да набирам опит. Когато играя за клуба, забравям за всички възрастови групи, а това е добър знак. Сега аз съм в първия отбор и имам нужда да продължавам в този дух", заяви Уилсън.
- Рене Мюленстийн: Ман Юнайтед не бива да се оправдава, че е рано за титлата
- Амад Диало: Всички в Манчестър Юнайтед подкрепят Майкъл Карик
- Ман Юнайтед е готов да предложи постоянен договор на Карик
- Петер Шмайхел призова Манчестър Юнайтед да привлече Джака
- Манчестър Юнайтед готви мащабна инвестиция от £150 млн за нови халфове
- Ман Юнайтед готви офанзива за Матеус Фернандеш и Морган Роджърс
- Карик очаква официални разговори с Ман Юнайтед
- Невил определи четири трансферни приоритета за Ман Юнайтед
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]