Почетино ще преговаря с Тотнъм
Президентът на Тотнъм Даниел Леви е поканил мениджъра на Саутхемптън Маурисио Почетино на събеседване в своя клуб. По-рано аржентинският специалист вече нееднократно говори, че ще обсъди своето бъдеще с ръководството на "светците" след края на сезона.
Вероятното напускане на звездите Люк Шоу и Адам Лалана едва ли ще помогне на Саутхемптън в удължаване на изтичащия след година договор на Почетино.
Както съобщават няколко британски издания, от тази ситуация възнамерява да се възползва Тотнъм, чиито шансове да привлече Луис ван Гаал или Франк де Буур изглеждат все по-прозрачни. Леви високо цени таланта на Маурисио, който вече се прояви във Висшата лига като прогресивен и амбициозен мениджър, проповядващ атакуващ футбол.
Също така се съобщава - въпреки съобщенията в редица издания - че Тотнъм не проявява интерес към бившия наставник на Манчестър Юнайтед Дейвид Мойс.
- Тотнъм отправи запитване за Съмървил
- Ковач: С десет човека изглеждахме по-добре
- Томас Франк: Трябва да продължаваме, да вярваме и така ще се случат нещата
- Тотнъм постигна комфортна победа над Борусия Дортмунд
- О'Хара: Томас Франк трябва да си тръгне
- Шестима от ВЛ спечелиха Купата на африканските нации
- Тотнъм все още не е взел решение за Франк
- Шаби Алонсо може да замени Томас Франк в Тотнъм
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]