Берг: Назначаването на Гигс или Ван Гаал е голям риск
Бившият защитник на Манчестър Юнайтед Хенинг Берг сподели мнението си за назначаването на Райън Гигс на поста мениджър на отбора. Както е известно, уелсецът оглави тима след уволнението на Дейвид Мойс, а след края на сезона начело на "червените дяволи" ще бъде назначен мениджър на постоянна основа.
"Той няма опит за работа с отбор. Може би в бъдеще ще стане топ-мениджър, но сега за Юнайтед ще бъде риск да назначи човек, който по-рано не е работил това. В същото време назначаването на друг мениджър също така ще бъде риск, тъй като този Ван Гаал ще се задържи в клуба за сезон-два, а след това ще си замине. Разбира се, няма как да сме уверени на 100% във всичко. Лично аз бих привлякъл в клуба някой по-опитен", заяви Берг.
- Рой Кийн: Ако Магуайър не е сред 26-имата, вината е негова
- Специалистът, който спаси сезона на Манчестър Юнайтед
- Шейх Джасим няма намерение да подновява интереса си към Ман Юнайтед
- Ман Юнайтед си постави цел: титлата във Висшата лига до две години
- Част от семейство Глейзър обмисля продажба на дяловете си в Манчестър Юнайтед
- Манчестър Юнайтед замрази преговорите за нов договор на Бруно Фернандеш
- Ман Юнайтед натиска за Матеуш Фернандеш, но Уест Хем иска 70 млн.
- Наполи откупи окончателно Расмус Хойлунд от Ман Юнайтед
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]
Освен това точно ще направи нещо и ще дойде друг, с нови идеи, с нови тактики...едва ли ще се случи да върви по нечий чужд път. Всеки иска да си подреди къщичката по свой вкус.
Аз това разбрах от думите на Берг и съм абсолютно съгласен с него. Дано не се окажат реалност предположенията ни.